Organizatorzy

AGHPanel B2B


W ramach organizowanej przez Wydział Zarządzania Konferencji Naukowej Nauka i biznes- wspólne wyzwania rozpocznie się już piąty z kolei panel dyskusyjny B2B (informacje na temat porzednich edycji można znaleźć tutaj, czytaj także BIP AGH 2015 oraz BIP AGH 2017).

Jak co roku celem spotkania jest integracja przedstawicieli środowisk nauki i biznesu. Oprócz dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń naszym celem jest stworzenie wspólnej platformy (B2B & S2B) łączącej naukę z biznesem.

Wzorem lat poprzednich planowany jest udział doradcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Przedsiębiorczości Janusza Chwajoła, przedstawicieli Izb Gospodarczych, NCN, przedstawicieli Stowarzyszenia Krak-Business w Krakowie, Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, przedsiębiorców, naukowców oraz studentów.

Szanowni Państwo, uczestnicy

"Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce 2019"!

Biorąc udział w niniejszym wydarzeniu przyjmują Państwo do wiadomości, że w jego trakcie odbywa się filmowanie i fotografowanie. Tym samym, decydując się na udział w wydarzeniach w ramach „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce 2019”, wyrażają Państwo zgodę na filmowanie i fotografowanie, na używanie przygotowanych materiałów filmowych i zdjęć przez organizatorów wydarzeń do celów informacyjnych i promocyjnych „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”, a także zwalniają Państwo organizatorów od wszelkiej odpowiedzialności związanej z wykorzystaniem tych materiałów.